Revisorer

Morten Bach Jensen, Revisor, HA Lene Juul Jensen, Merkonom i revision Michael Nielsen, Revisor Ingelise Bach Jensen, Revisor Brian Kerff, Revisor Henning Olsen, Merkonom i revision Jan Bindslev, Merkonom i revision Jane Kargo Rode, Revisor, HD(R) Rikke Hansen, Revisor Sissel Stampe Petersson, Revisor, Finansøkonom
Morten Bach Jensen
Revisor, HA
Telefon: + 45 55 78 76 06
Email: morten@multi-revision.dk
Lene Juul Jensen
Merkonom i revision
Tidligere registreret revisor
Telefon: + 45 55 78 76 07
Email: lene@multi-revision.dk
Michael Nielsen
Revisor
Telefon: + 45 55 78 76 11
Email: michael@multi-revision.dk
IngeLise Bach Jensen
Revisor
Telefon: + 45 55 78 76 05
Email: ingelise@multi-revision.dk
 
Cecilie Kragegaard
Revisor, HD (R)
Telefon: + 45 55 78 76 13
Email: cecilie@multi-revision.dk
Pernille Nielsen
Email: pernille@multi-revision.dk
Brian Kerff
Revisor
Telefon: +45 55 78 76 17
Email: brian@multi-revision.dk
Henning Olsen
Merkonom i revision
Tidligere registreret revisor
Telefon: +45 55 78 76 14
Email: henning@multi-revision.dk
Jan Bindslev
Merkonom i revision
Tidligere registreret revisor
Telefon: +45 55 78 76 09
Email: jan@multi-revision.dk
Jane Kargo Rode
Revisor, HD(R)
Telefon: +45 55 78 76 18
Email: jane@multi-revision.dk
Rikke Hansen
Revisor
Telefon: +45 55 78 76 16
Email: rikke@multi-revision.dk
Sissel Stampe Petersson
Revisor, Finansøkonom
Telefon: + 45 55 78 76 03
Email: sissel@multi-revision.dk
Morten Bach Jensen, Revisor, HA
Morten Bach Jensen
Revisor, HA
Telefon: + 45 55 78 76 06
Email: morten@multi-revision.dk
Lene Juul Jensen, Merkonom i revision
Lene Juul Jensen
Merkonom i revision
Tidligere registreret revisor
Telefon: + 45 55 78 76 07
Email: lene@multi-revision.dk
Michael Nielsen, Revisor
Michael Nielsen
Revisor
Telefon: + 45 55 78 76 11
Email: michael@multi-revision.dk
Ingelise Bach Jensen, Revisor
IngeLise Bach Jensen
Revisor
Telefon: + 45 55 78 76 05
Email: ingelise@multi-revision.dk
Brian Kerff, Revisor
Brian Kerff
Revisor
Telefon: +45 55 78 76 17
Email: brian@multi-revision.dk
Henning Olsen, Merkonom i revision
Henning Olsen
Merkonom i revision
Tidligere registreret revisor
Telefon: +45 55 78 76 14
Email: henning@multi-revision.dk
Jan Bindslev, Merkonom i revision
Jan Bindslev
Merkonom i revision
Tidligere registreret revisor
Telefon: +45 55 78 76 09
Email: jan@multi-revision.dk
Jane Kargo Rode
Jane Kargo Rode
Revisor, HD(R)
Telefon: +45 55 78 76 18
Email: jane@multi-revision.dk
Rikke Hansen, Revisor
Rikke Hansen
Revisor
Telefon: +45 55 78 76 16
Email: rikke@multi-revision.dk